SG73P2ETTD3743D
MFR.Part #
SG73P2ETTD3743D
JLCPCB Part #
C4265998
Description
-55℃~+155℃ 374kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS