SG73P2ETTD3742D
MFR.Part #
SG73P2ETTD3742D
JLCPCB Part #
C4062770
Description
-55℃~+155℃ 37.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS