SG73P2ETTD3163F
MFR.Part #
SG73P2ETTD3163F
JLCPCB Part #
C4356831
Description
-55℃~+155℃ 316kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS