SG73P2ETTD3162F
MFR.Part #
SG73P2ETTD3162F
JLCPCB Part #
C4209133
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS