SG73P2ETTD3093F
MFR.Part #
SG73P2ETTD3093F
JLCPCB Part #
C4033740
Description
-55℃~+155℃ 309kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS