RK73G2ATTD12R4D
MFR.Part #
RK73G2ATTD12R4D
JLCPCB Part #
C7340257
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS