SG73P2ETTD2R37F
MFR.Part #
SG73P2ETTD2R37F
JLCPCB Part #
C3950231
Description
-55℃~+155℃ 2.37Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS