SG73P2ETTD2673D
MFR.Part #
SG73P2ETTD2673D
JLCPCB Part #
C4353438
Description
-55℃~+155℃ 267kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS