SG73P2ETTD25R5F
MFR.Part #
SG73P2ETTD25R5F
JLCPCB Part #
C4133375
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS