SG73P2ETTD24R9F
MFR.Part #
SG73P2ETTD24R9F
JLCPCB Part #
C4080562
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS