SG73P2ETTD19R1F
MFR.Part #
SG73P2ETTD19R1F
JLCPCB Part #
C4067022
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS