SG73P2ERTTD1650F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1650F
JLCPCB Part #
C5894236
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS