RK73G1ERTTP8200D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP8200D
JLCPCB Part #
C6973628
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS