SG73P2ETTD1240F
MFR.Part #
SG73P2ETTD1240F
JLCPCB Part #
C4150255
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS