RN731JTTD5171D100
MFR.Part #
RN731JTTD5171D100
JLCPCB Part #
C3923798
Description
-55℃~+155℃ 5.17kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS