SG73P2ETTD1102F
MFR.Part #
SG73P2ETTD1102F
JLCPCB Part #
C4122996
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS