RN73H1JTTD1293C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1293C25
JLCPCB Part #
C3961349
Description
-55℃~+155℃ 100mW 129kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS