SG73P2ETTD1102D
MFR.Part #
SG73P2ETTD1102D
JLCPCB Part #
C4075084
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS