ERJ-U14F1213U
MFR.Part #
ERJ-U14F1213U
JLCPCB Part #
C1860560
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS