SG73P2ERTTD7682F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD7682F
JLCPCB Part #
C7360026
Description
-55℃~+155℃ 750mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS