SG73P2ERTTD683J
MFR.Part #
SG73P2ERTTD683J
JLCPCB Part #
C7360008
Description
-55℃~+155℃ 68kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS