RN73R1JTTD7321A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD7321A10
JLCPCB Part #
C2572187
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS