RN73H1JTTD3832C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3832C50
JLCPCB Part #
C4214033
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.3kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS