SG73P2ERTTD271G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD271G
JLCPCB Part #
C7359937
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS