SG73P2ERTTD1783D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1783D
JLCPCB Part #
C7079520
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS