RN73H2BTTD4640A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4640A10
JLCPCB Part #
C4005656
Description
-55℃~+155℃ 250mW 464Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS