RC1210FR-078R2L
MFR.Part #
RC1210FR-078R2L
JLCPCB Part #
C875169
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS