SG73P2ERTTD1023F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1023F
JLCPCB Part #
C7311919
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS