SG73P1ERTTP1821F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP1821F
JLCPCB Part #
C7077201
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS