SG73P2E1RTTD3243F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD3243F
JLCPCB Part #
C5894077
Description
-55℃~+155℃ 1W 324kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS