SG73P2E1RTTD2213F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD2213F
JLCPCB Part #
C7359705
Description
-55℃~+155℃ 1W 221kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS