SG73P2E1RTTD2210D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD2210D
JLCPCB Part #
C7311734
Description
-55℃~+155℃ 1W 221Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS