SG73P2E1RTTD1821D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1821D
JLCPCB Part #
C7079172
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS