SG73P2E1RTTD11R8F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD11R8F
JLCPCB Part #
C5893987
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS