ERJ-T14LK560U
MFR.Part #
ERJ-T14LK560U
JLCPCB Part #
C20024255
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS