SG73P2BTTD9312D
MFR.Part #
SG73P2BTTD9312D
JLCPCB Part #
C3960115
Description
-55℃~+155℃ 333mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS