RN732ATTD1672C25
MFR.Part #
RN732ATTD1672C25
JLCPCB Part #
C4136800
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS