SG73P2BTTD91R0F
MFR.Part #
SG73P2BTTD91R0F
JLCPCB Part #
C4054936
Description
-55℃~+155℃ 333mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS