SG73P2BTTD9090F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BTTD9090F
JLCPCB Part #
C4198530
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS