SG73P2BTTD9093F
MFR.Part #
SG73P2BTTD9093F
JLCPCB Part #
C4336799
Description
-55℃~+155℃ 333mW 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS