SG73P2BTTD88R7D
MFR.Part #
SG73P2BTTD88R7D
JLCPCB Part #
C4258955
Description
-55℃~+155℃ 333mW 88.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS