SG73P1ETTP7501F
MFR.Part #
SG73P1ETTP7501F
JLCPCB Part #
C4295170
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS