SG73P2BTTD8660D
MFR.Part #
SG73P2BTTD8660D
JLCPCB Part #
C4104939
Description
-55℃~+155℃ 333mW 866Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS