RN73H1JTTD6571D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD6571D100
JLCPCB Part #
C4217865
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.57kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS