SG73P2BTTD6802F
MFR.Part #
SG73P2BTTD6802F
JLCPCB Part #
C4182370
Description
-55℃~+155℃ 333mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS