RN73R2ATTD5360D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD5360D50
JLCPCB Part #
C2505224
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 536Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS