RN73H1JTTD8352C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8352C10
JLCPCB Part #
C4351631
Description
-55℃~+155℃ 100mW 83.5kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS