SG73P2BTTD5763F
MFR.Part #
SG73P2BTTD5763F
JLCPCB Part #
C4054700
Description
-55℃~+155℃ 576kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS