RN731JTTD3001D100
MFR.Part #
RN731JTTD3001D100
JLCPCB Part #
C4236463
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS