SG73P2BTTD5492D
MFR.Part #
SG73P2BTTD5492D
JLCPCB Part #
C3957994
Description
-55℃~+155℃ 333mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS